• banner 240x80px
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px

خبر افزایش سرمایه

افزایش 100 درصدی سرمایه همراه اول
اعتبار - مدیر عامل همراه اول با اشاره به عرضه‌ی ۵۰۰ هزار سهم همراه اول در بورس تهران که جزو ۱۰ درصد سهم عرضه ‌شده در فرابورس بوده گفته است: برنامه‌ای برای عرضه‌ی بیشتر سهام همراه اول در بورس نداریم.

به گزارش پایگاه خبری اعتبار به نقل از ایسنا، وحید صدوقی چندی پیش اظهار کرد: هرچند سهام شرکت همراه اول ۴۲۰۰ تومان قیمت خورد اما اگر بازار بورس امروز منفی نبود، به‌طور حتم سهام این شرکت با قیمت بیشتری در بورس بازگشایی می‌شد.

 

 

وی در خصوص دستور وزیر ارتباطات برای توقف تعرفه‌های جدید مخابراتی و بررسی دوباره آنها و تاثیر این دستور برروی EPS (پیش‌بینی سود هم سهم) شرکت، تاکید کرد: EPS چهار ماهه شرکت، براساس تعرفه‌های سابق بوده است که از سال ۸۲ ثابت مانده بود.

 

 

صدوقی در خصوص دستور جدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: نرخ یکسانی که برای تعرفه‌ها تعیین شده قابل قبول است، اما وزیر بار دیگر خواسته که بررسی بیشتری در این خصوص صورت گیرد تا در حق مشترکان و اپراتور اجحافی صورت نگیرد.

 

 

مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار ایران گفت: مزیت تعیین نرخ ۵۹۹ ریال برای هر دقیقه مکالمه سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول این است که مشترک می‌تواند با ۸۷ میلیون مشترک تلفن ثابت و همراه با یک قیمت تماس بگیرد.

 

 

بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات، وی همچنین از افزایش صد در صدی سرمایه این شرکت خبر داد و گفت: به زودی افزایش سرمایه را از محل اندوخته‌ها اعلام خواهیم کرد، البته سرمایه‌ی این شرکت هم‌اکنون 206 میلیارد تومان است.


دسته بندی :
» اخبار و شنیده های موثر بر بورس ( سه شنبه ۷ بهمن۱۳۹۳ )
» ارسال شماره تماس به ایمیل سایت ( چهارشنبه ۳ دی۱۳۹۳ )
» نبض بازار بورس ( یکشنبه ۹ آذر۱۳۹۳ )
» نبض بازار بورس ( یکشنبه ۹ آذر۱۳۹۳ )
» از سایت خبری تحلیلی بورس و سهام دیدن فرمائید ( سه شنبه ۴ آذر۱۳۹۳ )
» ماجرای مقابله با ویژه خواری در صنعت پتروشیمی ( شنبه ۳ اسفند۱۳۹۲ )
» رویا یا کابوس تک نرخی شدن ارز ( شنبه ۳ اسفند۱۳۹۲ )
» حقوقی ها بورس را به سخره گرفته اند ( شنبه ۳ اسفند۱۳۹۲ )
» سال ۹۳با ۴ صنعت پر بازده اغاز خواهد شد ( شنبه ۳ اسفند۱۳۹۲ )
» واتی در این قیمتها ارزنده میباشد ( شنبه ۳ اسفند۱۳۹۲ )
» صف پرستی و معضل قوانین اشتباه بورس! ( چهارشنبه ۳۰ بهمن۱۳۹۲ )
» ﺗﺮﯾﺪرهاﯼ ﻣﻮﻓﻖ ( چهارشنبه ۳۰ بهمن۱۳۹۲ )
درباره ما

فاطمه رضایت ٍ باعرض سلام خدمت دوستان عزیز
برای استفاده بهینه از مطالب وبلاگ لازم دانستم چند نکته را متذکر شوم
1-برای دسترسی اسان به قسمت های مختلف وبلاگ واخرین سیگنالها وعملکرد به ارشیوموضوعی در سمت راست صفحه(معرفی چند سهام جذاب وپر بازده)مراجعه فرمایید
2-برای نمایش نظرات خود لطفا تیک خصوصی نزنید تا بتوانم پاسخگوی شما عزیزان باشم
3-سیگنالهای بنده در هفته در 2 نوبت میباشد که امید است با بررسی خود یک سبد ارزشمنده بسازید که از نوسانات بازار در امان بماند(سیگنالهایی که هنوز استارت صعود نخورده اند برای خرید معتبر میباشند)
یاد اور میشود سبدهای سهام بنده فقط یک پیشنهاد بوده و نویسنده وبلاگ هیچ گونه مسئولیتی درقبال تصمیم گیری ها و خرید و فروش خوانندگان ندارد.با تشکر مدیریت وبلاگ
ایمیل : fateme_rezayat@rayana.ir
banner 240x200px

دسته بندی ها

کدهای شما


Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت